Piedāvātie amerikāņu produkti ir ne tikai gardumi no ārvalstīm, bet gan vesels dzīvesstils! Tie neskaitāmas reizes ir gozējušies stilīgās reklāmās un pat atpazīstamos seriālos un filmās. Iepazīsties ar dažiem no piedāvātajiem produktiem!

Kernel Season's

Īstās un vienīgās! Popkorna garšvielas - ber maz vai ber daudz - tu nenožēlosi, jo autentiska kinoteātra popkorna garša tavās mājās ir garantēta! Ar piedāvāto produkciju iepazīsties šeit.

Nesquik

Ar Nesquik produktiem mums asociējas kakao dzēriens un mazie, dzeltenie batoniņi, bet vai zināji, ka Nesquik piedāvā ļoti plašu produktu un garšu izvēli, piemēram, banānu sīrupu? Nesquik tik tiešām ir pasaules līmeņa brends, tas pat ir bijis parādīts tādos seriālos kā "Sopranos" un "Friends". Ar piedāvāto produkciju iepazīsties šeit.

"Sopranos" 6. sezona, 1. epizode

Jif

Amerikāņu iecienītākais klasiskais zemesriekstu sviests noteikti attaisno savu statusu, kā tas jau vairāk nekā 20 gadus redzams kino un televīzijā, kā piemēram skandalozajā filmā "Erin Brockovich", seriālos "Stranger Things", "Breaking Bad" un citos. Ar piedāvāto produkciju iepazīsties šeit.

"Breaking Bad" 3. sezona, 6. epizode

Pop-Tarts

Šī "timeless" amerikāņu uzkoda ir nosvinējusi savu 50 gadu jubileju! Neskaitāmas formas, garšas. Ēd aukstu, siltu vai pat karstu! Iztēle ir Tavās rokās. Varam pačukstēt, ka tie ļoti garšo arī bijušajam grupas "One Direction" dziedātājam Harry Styles. Ar piedāvāto produkciju iepazīsties šeit.


Vai tev ir kādi ieteikumi?

Redzēji kādu no amerify.lv produktiem filmā vai seriālā? Varbūt ar to našķojās kāda slavenība? Varbūt vienkārši vēlies, lai pievienojam kādu produktu, kas pagaidām nav piedāvājumā? Padod ziņu 😉

Aizpildi šo ātro formu, lai sazinātos!


Pirkumu grozs